نمایندگان مجلس خواهان تداوم طرح تحول سلامت هستند

[ad_1]

سلامت آنلاین- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس خواهان تداوم طرح تحول سلامت هستند، تصریح کرد: دکتر روحانی در دوره قبل ریاست جمهوری خود، همواره توجه ویژه ای به سلامت مردم داشت و هرگز از مواضع خود در قبال نظام سلامت و کاهش معضلات درمان عدول نکرد.

حسن لطفی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: حل بحران های اجتماعی به یک برنامه ریزی علمی و منسجم نیاز دارد و واقعا شاهد این اتفاق هستیم که دکتر روحانی در این عرصه طبق برنامه ریزی و بر اساس موازین علمی عمل کرده است. 

وی ادامه داد: کسی که معتقد به انجام کار منطبق بر اصول علمی باشد، نمی تواند از آن عدول کند. دکتر روحانی در چهار سال گذشته خود نشان داد که از مواضع خود در تمامی حوزه ها از جمله حوزه بهداشت و درمان عقب نشینی نکرده است و در حد توان برای بهبود شرایط کوشیده است.

نماینده مردم رزن در مجلس با بیان این که دولت، نقاط ضعف و قوت طرح تحول سلامت را شناسایی کرده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اعتقاد راسخ و توجه ویژه دولت به ارتقای کیفی نظام سلامت، اقدام بعدی دولت دوازدهم باید مرتفع کردن مشکلات طرح تحول سلامت باشد که مطمئن هستیم این اصلاحات هم انجام خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به توقعات مردم از نظام سلامت در دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس خواهان تداوم طرح تحول سلامت هستند، زیرا علاوه بر این که هزینه های درمانی به نحو چشمگیری کاهش پیدا کردند، بسیاری از تجهیزات پزشکی که پیش از اجرای طرح تحول سلامت نایاب و حتی کمیاب بود نیز اکنون به وفور در بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی یافت می شود که امیدواریم این روند همین طور ادامه پیدا کند. 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *