فرو کردن ۱۵ سوزن در آلت تناسلی، مردی را به بیمارستان کشاند!

[ad_1]

سلامت آنلاین- یک مرد ۳۵ ساله پس از فروکردن ۱۵ سوزن در اندام تناسلی خود طی مدت یک سال، نهایتا مجبور شد برای نجات خود از درد، سوزش و خونریزی از مجرای ادرار دست به دامان پزشکان شود و برای خارج کردن سوزن‌ها به بیمارستان مراجعه کند!


به گزارش سلامت آنلاین به نقل از زی‌نیوز، مردی که نامش اعلام نشده و تقریبا از یک سال پیش سوزن‌هایی را به اندام تناسلی خود فرو کرده بود، به دلیل احساس درد حاد و مشاهده خون در ادرارش ناچار شد به بیمارستان مراجعه کند تا با مداخله پزشکی سلامت خود را باز یابد.

پزشکان در یکی از بیمارستان‌های شنیانگ واقع در استان لیائونینگ چین مجبور شدند حدود یک‌ساعت‌ونیم وقت بگذارند تا نواری از سوزن‌های ۵ تا ۱۰ سانتی‌متری را از آلت تناسلی وی خارج کنند.

به گفته دکتر کائو ژیکیانگ، متخصص ارولوژیست بیمارستانی که وی در آن تحت درمان قرار گرفت، تصویربرداری اشعه ایکس نشان داد که سوزن‌ها در مجرای آلت وی وارد شده است و بیمار ادعا می‌کند هیچ وقت دردی هنگام فرو کردن سوزن‌ها در آلت خود  احساس نمی‌کرده است.

دلیل انجام چنین کاری از سوی فرد بیان نشده است اما به گفته پزشکی که این سوزن‌ها را خارج کرده، به نظر می‌رسد «فتیش» یا نوعی «خودآزاری جنسی» در اقدام این فرد دخیل بوده باشد. (سلامت آنلاین/ ترجمه: زری حسین‌زاده)

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *